У рівнобедренному трикутнику висота , проведена до бічної сторони,дорівнює 8см і ділить її на 2

частини ,одна з яких прилегла до вершини рівнобедренного трикутника, дорівнює 6 см. знайти основу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Руда Марія.

Найдем сторону √64+36=√100=10
Найдем часть стороны прилегающей к основанию  10-6=4
Найдем основание √64+16=√80=4√5