Із точки до площини проведено перпендикуляр завдовжки 9 см і похилу завдовжки 11 см. Знайдіть

довжину проекції цієї похилої на дану площину.

Ответы на вопрос

Отвечает Верхоляк Елена.

Ответ:

2√10 см

Объяснение:

АВ = 9 см - перпендикуляр к плоскости,

АС = 11 см - наклонная к плоскости,

ВС - проекция наклонной на плоскость.

ΔАВС:  (∠АВС = 90°) по теореме Пифагора

ВС = √(АС² - АВ²) = √(11² - 9²) = √(121 - 81) = √40 = 2√10 см