Знайдіть об'єм конуса, твірна якого дорівнює 6 і утворюєз площиною основи кут 30 градусів.


Ответы на вопрос

Отвечает Байтемирова Жания.

V=1\3 * π * R² * h

Проведемо висоту конуса СО і розглянемо ΔАОС - прямокутний.

СО=1\2 АС=6:2=3 (катет, що лежить навпроти кута 30 градусів)

АО²=АС²-СО²=36-9=27.

V=1\3 * π * 27 * 3 = 27π (кв. од.)