знайти невідомі елементи трикутника якщо до сторони трикутника що дорівнює 10 см прилягають кути 45

і 30 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасов Валера.

c=10, β=30, α=45

gamma=180-(30+45)=105

10/sin105=a/sin45=b/sin30

a=(10·√2/2)/0,97=7,32

b=(10·1/2)/0,97=5,15