У рівнобедреному трикутнику АВС АВ=ВС=6см,кутА=58° Знайти сторони АС і висоту ВД


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Юлия.

высота:BD=AB*sin(A)=6*sin58

AC=2*AD=2*(AB*cos58)