Знайти площу круга радіус якого дорівнює а) 2см,б) 3 псм


Ответы на вопрос

Отвечает Grigoryan Karine.

S=pr^2

a)S=p*2^2=4p

б)S=p*(3p)^2=p*9p^2=9p^3