Знайдить довжыну кола радиус а)30 см; б)12см; в) 25 см; геометрия


Ответы на вопрос

Отвечает Беликов Даниил.

Довжина С кола обчислюється за формулою:

с=2pR або С=pd

де R – радіус кола, d – його діаметр.,а р=3,14

Відповідно

якщо радіус 30 см

с=2*3,14*30=188,4

якщо радіус 25 см

с=2*3,14*25=157

якщо радіус 12 см

с=2*3,14*12=75,36