Площа бічної поверхні правильної трикутної піраміди дорівнює 240 см^2, а її апофема дорівнює 10

см. Знайдіть сторону основи цієї піраміди (у см).​

Ответы на вопрос

Отвечает Леликов Александр.

Ответ:

а=12 см

Объяснение:

S_{bok. pov}=\frac{1}{2}*P_{osn}*h_{a}

h_{a}=10 см

S_{bok} =240 см²

Pосн=4а, а - сторона основания правильной пирамиды

\frac{1}{2} *4a*10=240

2а=24, а=12