знайти радіус кола з центром у точці о, якщо хорда АВ проведена в цьому колі, має довжину 10 см і

кут ОАВ=60 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.

OA=OB , отже OAB рівнобедренний , отже OAB=OBA=60*

Сумма внутрішніх кутів трикутника 180*

AOB=180-60-60=60*

Усі кути рівні , отже трикутник рівносторонній , отже радіус =10 см

Отвечает Казиева Айнур.

Ответ:

OA=OB , отже OAB рівнобедренний , отже OAB=OBA=60*  

Сумма внутрішніх кутів трикутника 180*

AOB=180-60-60=60*  

Объяснение:

Усі кути рівні , отже трикутник рівносторонній , отже радіус =10 см