Основи трапеції відносяться як 2:3, а середня лінія дорівнює 5 одиниць. Знайти більшу основу.


Ответы на вопрос

Отвечает Давтян Мария.

Пусть а и в - основания трапеции.

Ср. линия=(а+в)/2

5=(2х+3х)/2

5х=10

х=2

Большее основание 3х=6 линейных единиц.

Отвечает Пучкова Маша.

Відповідь:

Середня лінія в трапеції паралельна до її основ і дорівнює їх півсумі.

Тому складемо рівняння для розв"язку. Іксом (х) позначимо певну одиницю, за допомогою якої вимірювалася величина середньої лінії.

(2х+3х):2=5

5х:2=5

5х=5*2

5х=10

х=10:5

х=2

Більша основа трапеції матиме довжину 3х=3*2=6 одиниць