сторонт трикутника дорівнюють 7 8 9 знайти найменшу висоту та радіус кола виписаний в даний

трикутник​

Ответы на вопрос

Отвечает Улейская Аделина.

Ответ:

h=4√2/3

r=√5

Объяснение:

r-?

h-?

a=7

b=8

c=9

h=S/c

S=√p(p-a)(p-b)(p-c)

p=a+b+c/2=7+8+9/2=12

S=√12(12-7)(12-8)(12-9)=12√5

h=12√5/9=4√5/3

r=S/p

r=12√5/12=√5