Яка пара кутів може бути суміжними? 1 балл а) 24 і 156 б) 63 і 107 в) 93 і 90 г) 66 і 144


Ответы на вопрос

Отвечает Барсукова Кира.

Ответ:А

Объяснение:Ибо 24+156=180

Отвечает Маковецкая Екатерина.

Ответ:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°,отже

а)24+156=180 ця пара кутів можуть бути суміжними

б)63+107=170 ця пара не може бцти суміжною так як і 93+90=183 та 66+144=210