Знайдіть довжину дуги кола радіуса 1см яка відповідає центральному куту що становить 30 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Єгорова-Егорова Даша.

Ответ:

π/6 см.

Объяснение:

R=1 см.

Довжина кола С=2πR=2π·1=2π

Дуга у 30° це 12 частина кола, отже, шукана довжина дуги становить

2π/12=π/6 см.