Основи прямокутної трапеції=21 см,28 см, а більша бічна сторона 25 см.Знайдіть периметр трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.

1) 28-21=7

2) 25²-7²=576

√576=24 (см) - менша бічна сторона

3) 24+25+21+28=98 (см) - периметр

Відповідь: периметр 98 см