Основи прямокутної трапеції дорівнюють 8 дм і 16 дм. Менша бічна сторона дорівнює 6 дм. Обчисли

більшу бічну сторону трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Деменок Олег.

Ответ:

Объяснение:

Дано: ABCD - трапеція, АВ=6 дм,ВС=8 дм,АD=16 дм

Знайти: CD-?

Проведем допоміжну висоту СН.

CH=AB=6 дм

DH=AD-BC=16-8=8 дм

CD=√CH²+DH²=√6²+8²=√36+64=√100=10 дм

Отвечает Моргунова Ксения.
Шукаємо через висоти і теорему Піфагора