2. Дано вектори m (2; 7) і п(-5; к). При якому значенні k вектори m і n 1)

колінеарні;2)перпендикулярні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орановская Викуся.

Вектори колінеарні, якщо їхні відповідні координати пропорційні

-2/5 = 7/k

k = - 17,5

Вектори перпендикулярні, якщо їх скалярний добуток дорівнює нулю.

2 · (-5) + 7 · k = 0

-10 + 7k = 0

k = 10/7