Знайдіть діаметр кола, описаного навколо правильного трикутника зі стороною 7√3 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

R = \frac{a\sqrt{3} }{3}\\\\R = \frac{7\sqrt{3} \sqrt{3} }{3}\\\\R = \frac{7\cdot3 }{3}=7 \:\:(cm)