МОМОГИ БРАТ!!! Мама біля будинку створює нову квіткову клумбу. Вона хоче, щоб клумба мала форму

прямокутника зі сторонами 15 м і 20 м. Щоб перевірити, чи має клумба прямокутну форму, можна виміряти довжину її діагоналі. Обчисли, чому повинна дорівнювати діагональ. dobe.jpg Відповідь: діагональ повинна дорівнювати

Ответы на вопрос

Отвечает Бекасов Егор.

d^2=a^2+b^2\\d=\sqrt{a^2+b^2} \\d =\sqrt{ 15^2+20^2}\\d =\sqrt{ 225+400}\\d =\sqrt{ 625}\\d=25

Відповідь: Діагональ повинна дорівнювати 25 м.