зовнішні кути трикутника відносяться як 3:5:7. знайдіть менший з внутрішніх кутів трикутника. А)12°

Б)24° В)60° Г)інша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Москалева Даша.

Ответ:

12°

Объяснение:

Нехай менший зовнішній кут буде 3х.

Тоді суму внутрішніх кутів можна записати як:

(180-3х) + (180-5х) + (180-7х) = 180

540 - 15х = 180

15х=360

х=24.

Знайдемо найменший внутрішній кут трикутника. Очевидно, що він дорівнює: (180-7х) = 180-7*24=180-168=12°