Знайти площу кругового сектора що спирається на дугу 60 градусів якщо радіус кола дорівнює 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кащеев Захар.

Ответ:

6π см² или 18,84 см²

Объяснение:

S=\frac{60}{360} *\pi *6^2=\frac{1}{6} *\pi *36=6\pi =18.84 см²