трикутник, навколо якого описали коло - прямокутний. його сторони - 6 см, 8 см і 10 см. яка довжина

радіусу?

Ответы на вопрос

Отвечает Маратович Айбар.

Ответ: 5 см

Объяснение: формула радіуса кола описаного навколо прямокутного трикутника: R = c/2, де с - гіпотенуза.

R = 10/2 = 5 см