Дано прямокутний трикутник ABC . Гіпотенуза дорівнює 10 мм і ∠CBA=45° . Знайди катет BC .​


Ответы на вопрос

Отвечает Ерисова Лера.

Ответ: 5V2

Объяснение:

AB-гипотенуза,  cos45=BC/AB,   BC=AB*cos45=10*V2/2=5V2 (мм)

(V-корень)