Усі кути опуклого n-кутника рівні. Знайдіть ці кути, якщо n = 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Cума кутів опуклого н-кутника = 180(n-2)=180*7=1260

Оскільки всі вони рівні, то кут дорівнює 1260/9=140