За якою формулою можна визначити площу трикутників (вказати вид):a⋅b⋅sinγ2?​


Ответы на вопрос

Отвечает Крайс Кристина.

Ответ:

Объяснение:S=1÷2(дробь)×a×h, S=1÷2( дробь)×a×b×sinC