темір жолдың бұрылыс радиусы 5 км, ал бұрылыс доғасының ұзындығы 400м тең.Бұрылыс доғасының

радустық өлшеуіші қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.

Ответ:

Б-ні

R=5км

L=400м

Т/к:альфа?

Ш:альфа= L/R=400/5=80°

Ж:альфа =80°

Объяснение: