центрлері ортақ, ал радиустары 1 см және 2 см болатын екі шеңбердің арасында шектелген дөңгелек

сақинаның ауданын табыңдар​

Ответы на вопрос

Отвечает Филипова Камилла.

Ответ:

Объяснение:

R=2cm

r=1cm

S=π(R²-r²)=3,14×(2²-1²)=3,14×(4-1)=9,42cm²