Діагоналі рівнобічної трапеції є бісектрисами її тупих кутів і в точці перетину діляться у

відношенні 3:13. Обчисліть периметр трапеції, якщо її висота дорівнює 48 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Жуйкова Настя.

Ответ:

Периметр 264 см

Объяснение:

CO:AO=BC:AD= 3/13 => BC=3/13*AD

CD:AD=3/13 => CD=3/13AD => CD=BC

KD=(AD-BC)/2=[(AD-3)/(13AD)]/2 = ((13-3)/13)/2 = 5/13

CK^2=CD^2-KD^2= (3/13)^2*AD^2 - (5/13)^2*AD^2 (это все под большим корнем) = AD* (под корнём)16/169 = AD*4/13 = 48 (наша высота)

AD=48*13/4=156 см

BC=3*156/13=36 см

P= 156+36+36+36= 264 см

(выводила час из другого решения, не факт, что правильно. завтра завалим экзамен )