Обчисліть масу Натрію в 1 г харчової соди – натрій гідрогенкарбонату NaHCO3. Один из вариантов

0,33 г 0,27 г 0,54 г 0,62 г

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Mr(NaHCO₃)=23+1+12+(3×16)=84

m(Na) в натрій гідрогенкарбонату  23г.

m(Na) в натрій гідрогенкарбонату  1г.

m(Na)=23г.÷84×1г=0,27г.

Вiдповiдь: масу Натрію в 1 г харчової соди – натрій гідрогенкарбонату 0,27г.