Знайдіть висоту ромба якщо його діагоналі дорівнюють 8 і 6 см?...Помогити пжж!!:''0​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмаров Влад.

Ответ:

Сторона a=√16+9 = 5см

Площа S = d₁d₂/2= 24 см²

Висота h = S/a = 4,8 см

Объяснение:

a²=(d₁/2)²+(d₂/2)²