діагоналі ромба дорівнюють 2і2 корня із 3 знайдіть синус кута між більшою діагоналлю та стороною

ромба.

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Дима.

Ответ:

Объяснение:

1/2d₁=1/2*2=1

1/2d₂=1/2*2√3=√3

a=√1²+(√3)²=√1+3=4=2

sinα=1/2d₁/a=1/2