Знайдіть площу сектора круга радіусом 6 см якщо відповідний центральний кут дорівнює 28 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Степан.

Ответ:

Sc = 2,8π ≈ 8,8 см²

Объяснение:

Для всего круга S = πR²

Для сектора Sc = S * ∠α/360° = S * 28/360 = π * 36 * 28/360 =

= π *2,8 ≈ 8,8 см²