Знайти кути трикутника якщо вони пропорційні числам 5,7,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Аникеева Дарья.

Ответ:

45,63,72

Объяснение:

сума кутів трикутника дорівнює 180 градусів. Нехай кути, які пропорційні числам 5,7,8 дорівнюють 5х,7х,8х відповідно. Тоді складемо рівняння:

5х+7х+8х=180

20х=180

х=180:20

х=9

Тоді 5х=9*5=45

7х=9*7=63

8х=9*8=72