середня лінія трапеції дорівнює 14 см. знайти основи трапеції, якщо одна з них на 4 см меньша за

іншу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Муртазаев Роман.

Ответ:

a+b=28, b=a+4, 2a+4=28, a =12, b = 16

Объяснение: