знайдіть основи трапеції, якщо одна з них вдвічі більше за іншу, а середня лінія трапеції дорівнює

9 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.

Ответ:

a=6. b=12

Объяснение:

серед.лiн=(a+b)/2

a=x

b=2x

серед.лiн=9см.

(х+2х)/2=9

3х=18

х=6

2)2×6=12