Знайти довжину діагоналі прямокутника зі сторонами 15 см і 3√2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Ответ:

15^2+(3√2)^2= 225+18=243

диагональ:=√243=9/√3см