Знайдіть площу прямокутного трикутника якщо: один із його катетів дорівнює 2 см, а гострий кут 45°.

Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

якщо один з кутів прямого трикутника рівний 45°, то і інший гострий кут буде дорівнювати 45°. Звідси → тр-к рівнобедрений. Катети рівні по 2 см. S = a*b/2 = 2*2/2 = 2 см².