Знайдіть висоту конуса, твірна якого дорівнює 10 см, а діаметр основи 8 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Korolenko Aleksandr.

Ответ:

2√21

Объяснение:

Висота конуса-це перпендикуляр , опущений в центр кола.Маємо прямокутний трикутник, де основа це радіус(1/2 діаметру=4) і твірна =10

 10²-4²=100-16=84   висота буде √84=2√21