Знайдіть довжину відрізка BC, якщо В(1,1) іС(-3,-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

довжина відрізка BC= 6

Объяснение:

BC = (-3-3;-1-1) = (-6;0)

BC(x;y) = √x^2+y^2

BC= √(-6)^2+0^2= √36=6