Середня лінія трапеції дорівнює 9 см. Знайти основи трапеції якщо одна з них на 2 см менша від іншої


Ответы на вопрос

Отвечает Гуляева Оля.

Ответ: 8, 10

Объяснение: фото


Отвечает Блажевич Татьяна.

Ответ:

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі її основ.

Нехай більша основа - х см, тоді менша - х-2.

(х+х-2)/2=9

(2х-2)/2=9

2х-2=18

2х=20

х=10 см - більша основа трапеції

10-2=8 см - менша основа трапеції

Перевірка: (10+8)/2=9.