Знайдіть менший кут, який утворює бісектриса кута при основі рівнобедреного трикутника з

протилежною бічною стороною, якщо кут при вершині дорівнює 42°.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Дарья.

Ответ:

76,5°

Объяснение:

ΔABC ,<B=42°,AB=BC,AL - бісектриса <A

<ALC-?

<A=<C

<A=(180°-<B):2=(180°-42°):2=69°

<LAC=1/2<A=1/2×69°=34,5°

<ALC=180°-<C-<LAC=180°-69°-34,5°=76,5°=76°30'