Периметр основа правильної чотирикутної піраміди дорівнює 12 см. Знайдіть площу повної поверхні

піраміди , якщо її апофема дорівнює 5 см. А) 39 cm^2 Б)69cm^2 В) 30 см ^2 Г) 60 см^2

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Костя.

Ответ:

39

Объяснение:

Сторона квадрата а = P/4=12/4=3

Sбок=4*(1/2 * 3 * 5)=30

Sосн=a^2 = 9

Sполн = Sосн + Sбок =30+9=39