Сторона основи правильної трапеції чотирикутної призми дорівнює висоті цієї призми . Обчисліть

периметр основи призми , якщо площа бічної грані дорівнює 36 см^2 А) 6смБ) 72 смВ) 18 смГ) 24 см

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

24

Объяснение:

в ОСНОВАНИИ ПРАВ. 4-ХУГ. ПРИЗМЫ-квадрат,а т.к. сторона =высоте,то это куб.

Sбок грани=a^2 = 36

a=6

P=4a=4*6=24