Допоможіть СРОЧНО!!!Будьласка!!! Знайдіть площу трапеції висота якої дорівнює 6 см,а основи

порівнюють 5 см і 10см.І будь ласка як ви рішали розпишіть учітель за це бали високі ставе!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафин Айвар.

Ответ:

45

Объяснение:

S=h×(a+b)/2, де а і b - основи, h - висота

6×(5+10)/2=45

Отвечает Omar Adema.

Ответ:45см^2

Объяснение:

Формула:S=a+b/2*h або S=l*h

підставляймо значення в формулу S=10+5/2*6=7,5*6=45см^2