Катети прямокутного трикутника 9 см і 12 см.Знайдіть довжину гіпотенузи


Ответы на вопрос

Отвечает Islamova Maryam.

Відповідь:

Гыпотенуза = 25 см

Пояснення:

Щоб знайти будь-яку з невідомих сторін прямокутного трикутника, слід скористатись теоремою Піфагора:

c^{2} =a^{2} +b^{2}

Використаємо її в нашій задачі:

c=\sqrt{a^{2}+b^{2}  } =\sqrt{9^{2}+12^{2}  } =\sqrt{81+144} =\sqrt{225}  =25