Коло, вписане у рівнобедрений трикутник, ділить його бічну сторону на відрізки 3 см і 9 см,

починаючи від основи. Знайти периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Степан.

Ответ: 30 см

Объяснение:

АВ=ВС=3+9=12 (см)

АС = 3+3=6 (см )

Р = 12+12+6= 30 (см)