Корова прив'язана ланцюгом завдовжки 1,1 м. Яка площа їй доступна? Відповідь: А) 1,21 Б) 1,12

⋅πм2 В) 2⋅1,1 Г) 2,2

Ответы на вопрос

Отвечает Поликарпов Вадим.

Ответ:

Объяснение:

Площа кола

S=\pir^{2}

S=1.1*1.1*\pi=1.21\pi

Отвечает Абдульманов Камиль.

Ответ: = А

Объяснение: