М – внутрішня точка відрізка АВ . Знайдіть довжину відрізка АВ , якщо ВМ = 5 см і АМ : ВМ = 3 : 2


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Відповідь:

нехай х- коеф. пр., тоді АМ = 3х, ВМ= 2х=5 см

х = 5/2=2,5

АМ = 2,5 * 3 = 7,5 см

АВ = АМ + ВМ = 5 + 7,5 = 12,5 см

Пояснення:

Отвечает Годовенко Настя.

Пусть АМ = х.

Тогда

\frac{AM}{BM} =\frac{3}{2} \\\frac{x}{5} =\frac{1,5}{1}\\x=7,5

см.

АВ = ВМ+АМ = 7,5 см+5 см = 12,5 см.

Ответ: 12,5 см.