Знайдіть довжину відрізка з кіньцями в точках L-K(3;4;1) i L(-1;13;7)


Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Даша.

Ответ:

√133

Объяснение:

LK = √ (-1-3)²+(13-4)²+(7-1)² = √ 16+81+36 = √133