Сторони паралелограма дорівнюють 12 см і 8см а одна з його висот на 5 см менша від другої знайти

меншу висоту паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

нехай менша висота буде Х тоді інша буде Х+5

Объяснение:

площа паралелограма =Х*12=(Х+5)*8

отже отримуємо рівняння  

12х=8х+40

4х=40

х=10

отже менша висота рівна 10