Площа трапеції дорівнює 20 см2, а одна з її основ — 3 см. Знайдіть невідому основу трапеції, якщо

її висота дорівнює 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Выпирайлова Полина.

Ответ:5

Объяснение:

S=a+b/2×h

20=3+b/2×5

3+b/2=4

3+b=8

b=5